Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Vet's best
Cena:139,00 Kč

Je veřejně známo, že psí uši bývají velmi citlivé bez ohledu na plemeno nebo velikost psa. Proto je nutné být při jejich čištění pečlivý a opatrný. Vet’s Best čistící náprstky na uši pomáhají odstranit zanesený maz i špínu v ouškách Vašeho mazlíčka jednoduše a zároveň bezpečně.


Účinky produktu

Pravidelné používání jemných nedráždících Vet’s Best náprstků napomáhá nejen odstranit maz a nečistoty, ale celkově zlepšit ušní hygienu Vašeho psa. Snižuje tak riziko svědění či silného zápachu z okolí uší. Výrobek obsahuje Aloe Vera, které je známé pro své zklidňující účinky. V balení naleznete 50 jednorázových mokrých náprstků. Náprstky vynikají snadným používáním.

Složení: voda, propylenglykol, kyselina jablečná, glycerin, dimethicone, polysorbát 20, diazolidinyl urea, kyselina benzoová, kyselina salicylová, gel z aloe vera, EDTA, methylparaben, propylparaben, extrakt z vilínu.

Návod k použití: Náprstek si navlečte na prst a ohleduplně vyčistěte uši. Podle potřeby obměňujte. Používejte 3x denně po dobu 1-2 dnů, poté pouze jednou denně dokud uši nejsou čisté. Následně v rámci prevence doporučujeme používat 2x týdně.


 • Beaphar oční gel pro psy 5 ml
  Beaphar oční gel pro psy 5 ml

  Oční gel Beaphar pro psy s vitamínem A, který je velice důležitý pro metabolismus pokožky, podporuje proces obnovení buněk pokožky a její hojení. Zvyšuje odolnost..

  145,00 Kč
 • Beaphar vitamínové kapky Bea Vit Totaal 50 ml
  Beaphar vitamínové kapky Bea Vit Totaal 50 ml

  Doplněk stravy obsahující vitamíny nezbytné pro zdraví všech zvířat. Beaphar vitamínové kapky Bea Vit Totaal 50 ml.  Obzvláště blahodárně působí na..

  159,00 Kč
 • Natural Dog Company Přírodní zubní sůl Canine Clean pro psy 89 ml
  Natural Dog Company Přírodní zubní sůl Canine Clean pro psy 89 ml

  Péče o zuby je důležitá jak pro člověka tak i pro psy. Chránit a pečovat o zdraví svého pejska by měla být prioritou pro každého chovatele. Pravidelným čištěním..

  299,00 Kč
 • Beaphar doplněk stravy vitamin Cal na imunitu
  Beaphar doplněk stravy vitamin Cal na imunitu

  Chcete posílit imunitu Vašeho mazlíčka? Pořiďte jim hodnotné vitamíny a doplňky stravy. Beaphar Vitamin Cal je doplněk stravy pro psy, kočky, hlodavce a okrasné..

  159,00 Kč
 • Vsepropejska Sweet keramická miska pro psa
  Vsepropejska Sweet keramická miska pro psa

  Miska pro psa patří do základní výbavy každého pejskaře. Sweet keramická miska je zdobená roztomilým vzorem a potěší bříško malého či středního..

  169,00 Kč
 • Vsepropejska Doggy miska pro psa
  Vsepropejska Doggy miska pro psa

  Láska prochází žaludkem. U pejsků tohle pravidlo platí dvojnásob. Doggy miska potěší pejska a svým nevšedně kouzelným vzhledem i Vás.  Materiál Miska je..

  199,00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt