Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:ProDen PlaqueOff™
Cena:279,00 Kč

Trpí Váš pes nebo kočka na nepříjemný zápach z tlamy? Pak je potřeba zvýšit péči o ústní hygienu. Čistit bakteriální povlak neboli plak, aby zůstaly dásně a zuby zdravé, je opravdu důležité. Dental Bites Vám pomohou k odstranění a prevenci těchto problémů. Podávají se jako pamlsek nebo odměna.

Účinky produktu

Hlavní výhodou dentálních pamlsků pro psy je to, že redukují zubní kamen, odstraňují zubní plak a potlačují zápach z tlamy. Dobroty obsahují mořskou řasu Ascophyllum Nodosum, u které byl prokázán účinek na bakterie. Ty způsobují zápach tlamy, plak nebo krvácení dásní. Řasy jsou schváleny WHO (Světová zdravotnická organizace), FDA (Americký ústav pro kontrolu potravin a léčiv) a FAO (Organizace Spojených národů pro potraviny a zemědělství). Schváleno jako GRAS (obecně klasifikováno jako bezpečné).

Dávkování (balení 60 g): Pes/kočka o hmotnosti do 10 kg: 4–8 Dental Bites za den. Jedno balení vydrží přibližně na 1-2 měsíce v závislosti na velikosti zvířete.

Složení: Řasa Ascophyllum nodosum, pšenice, kukuřice, rýže, ječmen, otruby, živočišný drůbeží tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny z prasat a drůbeže. Obsah energie v 1 ks Dental Bites pro menší psy a kočky: 0,83 kalorie, v 1 ks Dental Bites pro větší psy: 3,3 kalorie.

Doplňkové látky: Přírodní antioxidanty z rozmarýnového extraktu. Neobsahuje žádné přidané konzervační látky nebo barviva.

Všechny látky používané při výrobě přípravku PlaqueOff Dental Bites jsou v biokvalitě.
© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt