Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:ProDen PlaqueOff™
Cena:309,00 Kč

I o psí chrup je potřeba se starat, stejně jako o ten lidský. Při nedostatečné péči o ústní hygienu se na zubech usazuje zubní plak. Plak je zdrojem bakterií, které způsobují zubní kaz nebo záněty dásní. Indikátorem špatné zubní hygieny je nepříjemný zápach z psí tlamy. Pamlsky Dental Bites slouží jako prevence při odstranění těchto problémů.

Účinky produktu

Chutné pamlsky pro psy pomáhají odstranit zubní plak, redukovat zubní kámen a potlačují zápach z dutiny ústní. Dobroty působí proti tvorbě zubního plaku systematicky ve slinách. Vymizení zápachu z tlamy je prvním signálem zlepšení péče o ústní hygienu u psů a koček, kteří pravidelně Dental Bites dostávají. Použití speciální mořské řasy při výrobě je patentováno a její příznivé účinky byly prokázány několika studiemi. Pro zvýšení účinku je třeba dbát na pravidelný přísun čerstvé vody. 

Dávkování (balení 150g): Mazlíček s hmotností 10 až 25 kg užíje 2-4 Dental Bites za den. Při hmotnosti více než 25 kg 4-5 Dental Bites za den. Jedno balení vydrží na 1-2 měsíce dle velikosti. 

Složení: Řasa Ascophyllum nodosum, pšenice, kukuřice, rýže, ječmen, otruby, živočišný drůbeží tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny z prasat a drůbeže. Obsah energie v 1 ks Dental Bites pro menší psy a kočky: 0,83 kalorie, v 1 ks Dental Bites pro větší psy: 3,3 kalorie. 

Doplňkové látky: Přírodní antioxidanty z rozmarýnového extraktu. Neobsahuje žádné přidané konzervační látky nebo barviva.

Všechny látky používané při výrobě přípravku PlaqueOff Dental Bites jsou v biokvalitě.
© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt