Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:ProDen PlaqueOff™
Cena:499,00 Kč

Pamlsek k zajištění každodenní ústní péče slouží i jako doplňkové krmivo pro psy. Pokud se péče o zubní hygienu zanedbává, dochází k tvorbě plaků a zubního kamene. Znakem špatné zubní hygieny je zápach z psích úst. Přírodní kvalitní produkt pomáhá osvěžit dech. Žvýkací kosti ProDen PlaqueOff® Mini pomáhají předcházet tvorbě plaků.

Výrobek není doporučen pro štěňátka do 6 měsíců nebo pro psy s hmotností méně než 3 kg. Produkt obsahuje vysoký obsah jódu díky mořské řase, kterou obsahuje. Z tohoto důvodu jej nedoporučujeme pro mazlíčky trpící hyperthyroidismem, tedy problémy se štítnou žlázou. Nedoporučujeme podávat těhotným nebo kojícím zvířatům.

Účinky produktu

Dentální mini kosti jsou vhodné pro menší plemena. Produkt bohatý na Omega 3 a 6 podporuje udržet optimální a zdravý stav ústní dutiny. Čistí plak a pomáhá odstranit zubní kámen. Bez přidaného glutamátu. Obsahuje mořskou řasu. První účinky se projeví zpravidla po cca 3 týdnech. 

Dávkování (balení 340 g): Pes s hmotností 1,8 až 4,5 kg ½ Mini Dental Bones denně. S hmotností více než 4,5 kg 1 Mini Dental Bones denně. Jedno balení obsahuje 20 kusů.

Složení: sušené brambory, voda, borůvky, zeleninový glycerol, sladké brambory, mrkev, dýně, sušené řasy, lněné semínko, vojtěška, lecitin

Příchuť: zeleninová s borůvkou

 
© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt