Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:ProDen PlaqueOff™
Cena:499,00 Kč

Všichni pejsci milují pamlsky. Pamlsky používáme jako běžnou pochvalu, nebo také jako výcvikovou pomůcku. Zdravé psí pochoutky s dentálním účinkem mohou rovněž posloužit jako odměna. Navíc Vám pomohou s péčí o chrup pejska, aby jeho zoubky společně s dásní byly čisté a zdravé. 

Určeno pro štěňata starší 6 měsíců a pejsky s hmotností vyšší než 3 kg. Nevhodné pro psy se zvýšenou činností štítné žlázy tzv. hyperthyroidismem.

Účinky produktu

Zubní hygiena u pejsků je často opomíjena. Prvním signálem, že není něco v pořádku může být nepříjemný zápach z psí tlamy, dále žlutohnědý povlak na zubech, který snadno dokáže přerůst až na zánět dásní či k vytvoření zubního kamene. K odstranění zubního kamene se bez návštěvy veterináře neobejdeme. Případná anestezie a ultrazvuk představuje Velkou zátěž pro našeho čtyřnohého kamaráda. Žvýkací kosti PLAQUEOFF nám s tímto problémem dokáží pomoci. Při pravidelném užívání dentální kosti, se snižuje riziko tvorby zubního plaku i kamene a přispívají k osvěžení dechu. Účinky se zpravidla projeví po 2-3 týdnech. 

Dávkování: Balení obsahuje 13ks Dental Bones. Pejsek menšího vzrůstu o hmotnosti 4 - 14 kg ½ Dental bones za den. Pro většího pejska s hmotností nad 14 kg 1 Dental bones na den. 

Složení: Sušené brambory, zeleninový glycerin, voda, želatina, kuřecí maso, sušená kelpa, lněné semínko, vojtěška, přírodní kuřecí příchuť, lecitin, řasy, kurkuma.
© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt