Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Vsepropejska
Cena:149,00 Kč

Jak vybít energii u pejska? No přece pořádným přetahováním. Tato činnost totiž patří u pejsků mezi nejoblíbenější. Ideální pro střední a velké pejsky.

Materiál

Hračka pro psa vyrobená z bavlněného lana. 

Funkčnost

Přetahovadlo pro psy je velikostně vhodné pro střední a velká psí plemena. Materiál z bavlněného lana disponuje odolnými, pevnými i příjemnými vlastnostmi. Hračka pro psa ve tvaru smyčky s uzlem a jemnými třásněmi na konci zabaví Vašeho psího miláčka. Přetahovadlo pro psy využijete na přetahování, aportování a výcvik. Hraním posilujete vzájemné pouto mezi Vámi. 


 • Doglog Dinner light dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Dinner light dřevěný hlavolam pro psy

  Patří Váš čtyřnohý mazel mezi aktivní a zvídavé pejsky? Při pořízení pamlskového hlavolamu zažijete se svým chlupáčem mnoho legrace a posílíte Váš společný..

  945,00 Kč
 • Doglog Cheese dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Cheese dřevěný hlavolam pro psy

  Právě jste přišli z dlouhé procházky a Váš parťák má stále energii na rozdávání? Zaměstnejte mu jeho hlavičku! Interaktivní hračka pro psy v podobě hlavolamu..

  945,00 Kč
 • Doglog Rolls dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Rolls dřevěný hlavolam pro psy

  Důmyslná edukační pomůcka vyrobená v ČR potěší jak začátečníky, tak pokročilé hráče hlavolamů z řad kočiček i pejsků bez ohledu na jejich velikost..

  1035,00 Kč
 • Karlie Peano interaktivní dřevěná hračka pro psa
  Karlie Peano interaktivní dřevěná hračka pro psa

  Rádi si se svým pejskem hrajete? Je Váš pes zvídavý? Zdokonalte mu jeho smysly díky interaktivní dřevěné hračce pro psy. Materiál Vyrobena ze..

  279,00 Kč
 • Vsepropejska Benita pešek pro psy
  Vsepropejska Benita pešek pro psy

  Hračky pro psy ve tvaru smyčky s koulí nabízí kvalitní zábavu pro Vaše mazlíčky. Ideální velikost padnoucí malým, středním a velkým psím plemenům. Pešek v..

  59,00 Kč
 • Vsepropejska Metty přetahovadlo pro psa | 18 cm
  Vsepropejska Metty přetahovadlo pro psa | 18 cm

  Jak vybít přebytečnou energii Vašeho pejska? Zapomeňte na předlouhé procházky, které unaví tak akorát Vás. Pejsek se potřebuje vyřádit s kvalitní hračkou...

  49,00 Kč
 • Vsepropejska Sena interaktivní hračka pro psa Barva: Modrá
  Vsepropejska Sena interaktivní hračka pro psa Barva: Modrá

  Zabavte svého chlupáče! Co ho potěší více než míček? Klasika, která neomrzí. Materiál Vyrobeno z pevné gumy s texturou a lana. Funkčnost Hračka pro psa k..

  249,00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt