Informace o produktu:
Kategorie: Pamlsky pro psy
Dodavatel:Grand
Cena:58,00 Kč

Přemýšlíte čím obohatit jídelníček Vašeho chlupáče aby jeho strava nebyla jednotvárná? Vyzkoušejte hovězí konzervu GRAND DELUXE! Tuto pochoutku můžete pejskovi podávat samostatně nebo přimícháním do jeho oblíbených granulí. Hovězí psí konzerva je obohacena o vysoký podíl vitamínu a aminokyselin v přírodní formě jako je hlíva ústřičná, ostropestřec mariánský a kolagen. Výše zmíněné látky posilují u Vašeho pejska imunitní systém, snižují hladinu cholesterolu, upravují krevní tlak, zajišťují správnou funkci vaziv a kloubů, podporují regeneraci jater a v neposlední řadě zvyšují kvalitu srsti a kůže. Díky své receptuře můžete psí konzervu podávat i pejskům s citlivým zažíváním, obsahuje pouze hovězí protein a tím limituje možný výskyt alergií. Vhodná pro všechna psí plemena všech věkových kategorií. 

Příchuť

Hovězí

Složení

70% hovězí maso, 20% hovězí plíce a srdce, 9,4% hovězí hrtan, 0,2% hlíva ústřičná, 0,2% ostropestřec mariánský, 0,2% hydrolyzovaný kolagen. 

Analytické složení: vlhkost 70%, hrubý protein 21%, hrubé tuky a oleje 8%, hrubý popel 1%, hrubá vláknina 0,2%.

Balení 

Hmotnost konzervy je 180 gramů. 

Doporučené denní dávkování: 150 - 250 g konzervy na 5 - 10kg váhy psa. Při přídavku konzervy doporučujeme snížit denní dávku granulí o 15 - 25%. 

Neobsahuje žádné chemické a konzervační přísady, sóju ani lepek.
© 2022 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt