Informace o produktu:
Kategorie: Hračky pro psy
Dodavatel:Doglog
Cena:1149,00 Kč

Důmyslná edukační pomůcka vyrobená v ČR potěší jak začátečníky, tak pokročilé hráče hlavolamů z řad kočiček i pejsků bez ohledu na jejich velikost či věk. Dřevěná hračka pro mazlíčky poslouží kromě zábavy při hledání pamlsků i jako zpomalovací miska proti hltání při běžném krmení granulkami.

Materiál

Základním materiálem této psí interaktivní hračky je nebarvené dubové dřevo lepené zdravotně nezávadným lepidlem. Čtyři vyndavací hrací kameny v pamlskovníku jsou doplněny bavlněným provázkem, posouvání kamenů umožňuje kovový šroubek. Protiskluznost hlavolamu pro mazlíčky zajišťují samolepící gumové nožky.

Funkčnost

Odměňováním zábavnou formou při aktivitě s tímto hlavolamem pro čtyřnohé miláčky podpoříte jejich logické myšlení a soustředění a omezíte demonstrativní destrukční chování. Nejdřív váš chlupatý nenasyta odstraní tahem nahoru kulaté kameny s provázkem a poté posouvá ostatní kameny v hrací drážce. Za každý úspěšný krok si uloví oblíbenou dobrotu. Přesouváním, výměnou či odstraněním kamenů můžete obměňovat úrovně složitosti. Aby tato netradiční zábava maximálně prospěla vašemu vzájemnému vztahu, dohlížejte po celou dobu na svého miláčka a motivujte ho, aby hlavolam nekousal a hra ho bavila.
© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt