Informace o produktu:
Kategorie: Hračky pro psy
Dodavatel:Doglog
Cena:1250,00 Kč

Miluje váš pejsek výzvy a po pamlscích se může utlouct? Zkuste společné chvíle ozvláštnit s pomocí hlavolamu pro psy. Tato dřevěná vzdělávací pomůcka vyrobená v ČR motivuje vašeho čtyřnohého miláčka k hledání odměn. Díky její snadné údržbě ji ocení i chlupáčci starší a slintavější.

Materiál

Tělo hračky i posuvné kameny tvoří odolné dubové dřevo, jeden z kamenů ozvláštňuje bavlněný provázek. Díky gumovým nalepovacím nožičkám nebude hlavolam ani při nadšené hře ujíždět.

Funkčnost

S psím hlavolamem Pizza smysluplně využijete čas strávený se svým nejlepším přítelem. Pod některé ze sedmi hracích kamenů schováte jeho oblíbenou odměnu, necháte ho odstranit tahem nahoru kulatý kámen s provázkem a pak posouvat zbylé kameny po nebo proti směru hodinových ručiček. Motivován vůní pamlsků trénuje soustředění, logické myšlení, jemnou motoriku a pohodově se naladí, ať už jde o stárnoucího pejska či hravé kotě. Dbejte však na správný a bezpečný průběh hry a dohlédněte, aby váš miláček kameny nekousal. Po aktivitě hlavolam jednoduše očistíte vlhkým hadříkem a necháte uschnout.
© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt