Informace o produktu:
Kategorie: Hračky pro psy
Dodavatel:Doglog
Cena:1050,00 Kč

Patří Váš čtyřnohý mazel mezi aktivní a zvídavé pejsky? Při pořízení pamlskového hlavolamu zažijete se svým chlupáčem mnoho legrace a posílíte Váš společný vztah.

Materiál

Hlavolam Dinner Light je vyrobený ze dřeva. Některé části obsahují bavlněný provaz. V balení naleznete také samolepící gumové nožičky.

Funkčnost

Hlavolam Dinner Light je hračka pro psa vyrobená v ČR. Pomůže Vám trénovat soustředění psa, podpoří logickou úvahu a mnoho dalších pozitivních věcí, to vše formou hry. Rozměr Dinner Light činí 30 x 30 x 5 cm a dohromady zahrnuje devět kamenů. Hra začíná třemi kulatými kameny s provázkem, které se musí odebrat tahem nahoru jako první. Poté lze posouvat ze strany na stranu hranaté kameny. Odměna přichází po každém vydařeném tahu a to Váš mazel zcela jistě ocení. Hlavolam disponuje snadnou údržbou. Doporučujeme používat pouze suché odměny. Jakmile hru dohrajete je potřeba oslintané a mokré kousky nechat důkladně uschnout. Dohlížejte na to, aby pejsek části hry nerozkousal. Hračka pro psa přijde vhod všem plemenům, nezáleží na velikosti ani stáří.
© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt