Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Beaphar
Cena:229,00 Kč

Beaphar Odour Eliminator byl vyvinut pro prostředí s domácími mazlíčky. Výrobek rychle a spolehlivě odstraní 99,9% bakterií, které se živí organickými zbytky a tím jsou zodpovědné za zápach míst znečištěných močí, výkaly a zvratky. Odour Eliminator vyřeší i starší nehody. Odstraní nejenom odolné zápachy, ale i škodlivé patogeny. Jeho použití zajistí dlouhotrvající svěžest a antibakteriální ochranu vašich mazlíčků i vaší rodiny po dobu až 24 hodin. Lze jej použít k  ošetření tkanin, pelíšků, škrabadel pro kočky, koberů, kočičí záchodů, kabin aut atd.

Návod k použití: Aplikujte na znečištěné místo. Jemně přípravek vymasírujte a nechejte působit 5 minut. Zbavte se přebytečné tekutiny pomocí hadříku. Po uschnutí místo vyluxujte.  Při silném znečištění opakujte proces čištění. 

Složení: Didecyldimonium chlorid (CAS No.: 7173-51-5): 5,6 g/l, benzalkonium chlorid (CAS No.: 68424-85-1): 1,4 g/l

Obsah: 500 ml

Pozn. ZMĚNA VZHLEDU OBALU.


 • Beaphar sprej proti okusování Anti Knabbel 100 ml
  Beaphar sprej proti okusování Anti Knabbel 100 ml

  Beaphar sprej proti okusování Anti knabbel 100 ml chrání předměty před okusováním a poškrábáním psem. Vhodný na nábytek, obuv, koberce, elektrické kabely,..

  204,00 Kč
 • Vsepropejska Taffy miska pro psa
  Vsepropejska Taffy miska pro psa

  Základem výbavy každého chovatele je miska pro psa. Taffy miska pro psa v barevném spojení s nevšedním vzorem potěší malá, středně velká a velká psí..

  169,00 Kč
 • Vsepropejska Doggy miska pro psa
  Vsepropejska Doggy miska pro psa

  Láska prochází žaludkem. U pejsků tohle pravidlo platí dvojnásob. Doggy miska potěší pejska a svým nevšedně kouzelným vzhledem i Vás.  Materiál Miska je..

  199,00 Kč
 • Vsepropejska Elite miska pro psa
  Vsepropejska Elite miska pro psa

  Miska na vodu i krmivo dokonale padne malým a středně velkým pejskům a svým půvabným vzhledem rozzáří Váš interiér.  Materiál Miska je vyrobená z..

  159,00 Kč
 • Doglog Dinner dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Dinner dřevěný hlavolam pro psy

  Devět hracích kamenů skrývá devět odměn, dokáže Váš pes přijít na to, jak je dostat ven? Vyzkoušejte se svým chlupatým kamarádem nový styl hraní a posilte tak..

  1250,00 Kč
 • Doglog Pizza dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Pizza dřevěný hlavolam pro psy

  Miluje váš pejsek výzvy a po pamlscích se může utlouct? Zkuste společné chvíle ozvláštnit s pomocí hlavolamu pro psy. Tato dřevěná vzdělávací pomůcka..

  1250,00 Kč
 • Doglog Starter dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Starter dřevěný hlavolam pro psy

  Hlavolam, který utuží vztahy s Vašim nejvěrnějším kamarádem. Potěší mírně a středně pokročilé hráče. Užijte si zábavu s Vašim psím kamarádem a..

  1250,00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt