Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Beaphar
Cena:199,00 Kč

Beaphar antiparazitní pipeta Line-on IMMO Shiled 3 x 3 ml pro psy je přípravek založený na látce dimetikon (silikonový olej), která fyzikálním způsobem znehybňuje hmyz, a tím i likviduje blechy, klíšťata a veškerý ostatní hmyz, zejména komáry, roztoče, vši a všenky. Dimetikon vytváří na hmyzu povrchovou vrstvu inhalující jejich klouby. Tímto způsobem působí jako účinná past. Působí na všechna vývojová stádia blech. Pro optimální ochranu zvířete nejprve ošetřete sprejem IMMO Shield. Vhodný pro psy o hmotnosti v rozmezí 15 - 20 kg. 

Návod k použití: Obsah jedné pipetky naneste přímo na kůži podél páteře zvířete od krku po ocas. Aplikaci opakujte každé čtyři týdny nebo po koupeli.

Varování: Vhodné pro psy od 12 týdnů věku. Nepoužívat v průběhu březosti či laktace.

Složení: Dimetikon 474 g/l, aloe vera 5 g/l, parfém 10 g/l. 

Obsah balení: 3 pipety

Účinnost: 1 pipeta = 4 týdny.


 • Beaphar repelentní obojek pro psy Bio Band 65 cm
  Beaphar repelentní obojek pro psy Bio Band 65 cm

  Repelentní obojek Beaphar Bio Band 65 cm pro psy a štěňata od 2 měsíců věku je založený na bázi přírodních olejů. Obsahuje vysoce účinné..

  139,00 Kč
 • Vsepropejska Háček na odstranění klíšťat Barva: Modrá
  Vsepropejska Háček na odstranění klíšťat Barva: Modrá

  Chodíte často do přírody? Miluje Váš pes poletování v hustém křoví či ve vysoké trávě? Pak je potřeba myslet i na nebezpečí v podobě klíšťat. Ve..

  59,00 Kč
 • Vsepropejska Taffy miska pro psa
  Vsepropejska Taffy miska pro psa

  Základem výbavy každého chovatele je miska pro psa. Taffy miska pro psa v barevném spojení s nevšedním vzorem potěší malá, středně velká a velká psí..

  169,00 Kč
 • Vsepropejska Doggy miska pro psa
  Vsepropejska Doggy miska pro psa

  Láska prochází žaludkem. U pejsků tohle pravidlo platí dvojnásob. Doggy miska potěší pejska a svým nevšedně kouzelným vzhledem i Vás.  Materiál Miska je..

  199,00 Kč
 • Vsepropejska Luna miska pro psa
  Vsepropejska Luna miska pro psa

  Roztomilost a praktičnost v jednom! I takhle se dá popsat Luna miska pro pejsky. Disponuje snadnou údržbou a svojí velikostí je ideální volbou pro malá a středně velká..

  159,00 Kč
 • Vsepropejska Elite miska pro psa
  Vsepropejska Elite miska pro psa

  Miska na vodu i krmivo dokonale padne malým a středně velkým pejskům a svým půvabným vzhledem rozzáří Váš interiér.  Materiál Miska je vyrobená z..

  159,00 Kč
 • Doglog Dinner light dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Dinner light dřevěný hlavolam pro psy

  Patří Váš čtyřnohý mazel mezi aktivní a zvídavé pejsky? Při pořízení pamlskového hlavolamu zažijete se svým chlupáčem mnoho legrace a posílíte Váš společný..

  1050,00 Kč
 • Doglog Dinner dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Dinner dřevěný hlavolam pro psy

  Devět hracích kamenů skrývá devět odměn, dokáže Váš pes přijít na to, jak je dostat ven? Vyzkoušejte se svým chlupatým kamarádem nový styl hraní a posilte tak..

  1250,00 Kč
 • Doglog Pizza dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Pizza dřevěný hlavolam pro psy

  Miluje váš pejsek výzvy a po pamlscích se může utlouct? Zkuste společné chvíle ozvláštnit s pomocí hlavolamu pro psy. Tato dřevěná vzdělávací pomůcka..

  1250,00 Kč
 • Doglog Rolls dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Rolls dřevěný hlavolam pro psy

  Důmyslná edukační pomůcka vyrobená v ČR potěší jak začátečníky, tak pokročilé hráče hlavolamů z řad kočiček i pejsků bez ohledu na jejich velikost..

  1149,00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt