Informace o produktu:
Kategorie: Cool léto
Dodavatel:Inodorina
Cena:49.00 Kč

Vlhčené ubrousky pro zvířata s heřmánkem pro péči o oči a uši. Vhodné pro psy, kočky, štěňata a koťata. Vlhčené čisticí ubrousky s heřmánkem pro zvířata. Speciálně určeny pro čistění a hygienu očí a uší zvířete. Respektují přirozené pH. Eliminace zápachu v domácnosti se zvířaty a kontakt zvířete s rodinou Vysoká kvalita výrobků, speciálně vyvinuty pro domácnosti se zvířaty Produkty si zakládají na vůních a esenciálních olejích, které respektují citlivou pokožku a čich zvířat Určeno pro úklid, dezinfekci a eliminaci zápachu v domácím prostředí


 • Ubrousky Inodorina na tlapky 40ks
  Ubrousky Inodorina na tlapky 40ks

  Čistící ubrousky s dezinfekčním prostředkem určené pro efektivní a hlubokou každodenní hygienu tlapek. Jsou navrženy tak, aby praktickým a rychlým způsobem čistily..

  109.00 Kč
 • Fontána ZEUS
  Fontána ZEUS

  Vodní fontána pro napájení psů i koček. Jak pro lidi, tak i pro zvířata, je voda nutný zdroj k přežití. Tělo psa nebo kočky tvoří až ze 70 procent voda. Je nutné..

  1149.00 Kč
 • Uklidňující pamlsky pro kočky Beaphar No Stress Cat 35 g
  Uklidňující pamlsky pro kočky Beaphar No Stress Cat 35 g

  No Stress Cat Treats je přírodní uklidňující přípravek ve formě pamlsků. Obsahuje léčivé rostliny (kozlík lékařský, meduňka, chmel) Pro uklidnění a odstranění..

  59.00 Kč
 • Uklidňující obojek pro kočky Beaphar No Stress 35 cm
  Uklidňující obojek pro kočky Beaphar No Stress 35 cm

  No Stress Collar je uklidňující obojek pro kočky. Pomůže vašemu mazlíčkovi uklidnit se při návštěvách veterinárního lékaře, při stěhování, cestování, proti..

  189.00 Kč
 • Sada pro kočky s difuzérem Beaphar No Stress 30 ml
  Sada pro kočky s difuzérem Beaphar No Stress 30 ml

  Sada No Stress s difuzérem je přípravek, který snižuje stres u koček a udržuje je v klidu. Používá se při nadměrném mňoukání, úzkosti z odloučení, při..

  449.00 Kč
 • Náhradní náplň do difuzéru Beaphar CatComfort 48 ml
  Náhradní náplň do difuzéru Beaphar CatComfort 48 ml

  Náhradní náplň do difuzéru CatComfort pomáhá uklidnit vaši kočku a snížit projevy jejího nežádoucího chování jako je například mňoukání, ničení nábytku,..

  419.00 Kč
 • Sprej Beaphar CatComfort 30 ml
  Sprej Beaphar CatComfort 30 ml

  Sprej CatComfort pomáhá uklidnit vaši kočku a snížit projevy jeho nežádoucího chování jako je například mňoukání, ničení nábytku, značkování nebo pocity..

  349.00 Kč
 • Hračka Trixie Cooling bone 11cm
  Hračka Trixie Cooling bone 11cm

  Chladivá hračka ve tvaru kosti z termoplastické gumy (TPR). Skvělá hračka určená pro zábavnou hru. Po naplnění vodou z něj při žvýkání vytéká voda a psa..

  149.00 Kč
 • Hračka Trixie Cooling dumbbell 18cm
  Hračka Trixie Cooling dumbbell 18cm

  Chladivá hračka ve tvaru činky z termoplastické gumy (TPR). Skvělá hračka určená pro zábavnou hru. Po naplnění vodou z něj při žvýkání vytéká voda a psa..

  249.00 Kč
 • Hračka Dog Fantasy Tuggo Ball 25cm
  Hračka Dog Fantasy Tuggo Ball 25cm

  Tuggo ball je odolný míč vyrobený z neštěpivého a tvrzeného plastu. Nemůže se tedy stát, že ho pejsek prokousne. Mohou se na něm po nějakém čase objevit stopy po..

  479.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt