Informace o produktu:
Kategorie: Terarijní technika
Dodavatel:Repti Planet
Cena:419.00 Kč

Optimální intenzita UVB záření napomáhá k přeměně vitamínu D3, který zajišťuje vstřebávání vápníku. UVB záření je součástí slunečního záření, které je důležité pro zdraví terarijních zvířat a zabraňuje metabolickým onemocněním. Ideální pro všechny pouštní plazy Optimální úrovně UVB, napodobuje slunná prostředí pouštních oblastí Ideální pro vyšší terária nebo hustě osázená terária Efektivní až do 40 cm (minimální doporučená vzdálenost od zdroje je 10 cm) Poskytuje potřebné UVB paprsky pro optimální metabolismus vápníku Obsahuje UVA záření, které podporuje aktivitu, chuť k jídlu a reprodukční chování REPTI PLANET UVB 15.0 nevyzařují dostatek tepelného a světelného záření. V případě potřeby kombinujte s výhřevnými a světelnými žárovkami (např. Repti Planet Infrared Heat, Daylight Basking Spot, Daylight Frosted, Daylight Neodymium, Far Infrared Heat nebo Night Heat).


 • Repti Planet žárovka Repti UVB 15.0 13W
  Repti Planet žárovka Repti UVB 15.0 13W

  Optimální intenzita UVB záření napomáhá k přeměně vitamínu D3, který zajišťuje vstřebávání vápníku. UVB záření je součástí slunečního záření, které..

  389.00 Kč
 • Osvětlení Repti Planet LED 75 diod
  Osvětlení Repti Planet LED 75 diod

  Úsporné hliníkové svítidlo pro zvířata a rostliny. Tato lampa je vhodná pro Repti Planet terária, akrylové chovné nádrže a další terária a akvária. Kartáčovaný..

  1899.00 Kč
 • Lampa EXO TERRA Glow Light Halogen malá
  Lampa EXO TERRA Glow Light Halogen malá

  Plechové osvětlovací těleso s vnitřní porcelánovou vrstvou a se svorkou + světelný zářič včetně volitelného držáku - pro spuštění lampy dolů. Denní a noční..

  449.00 Kč
 • Topná deska Repti Planet Deluxe s termostatem 20cm 11W
  Topná deska Repti Planet Deluxe s termostatem 20cm 11W

  Podporuje přirozené chování, aktivitu a metabolismus. Optimalizovaná technologie vytápění zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a nízkou spotřebu energie.Termostat..

  999.00 Kč
 • Topný kabel Repti Planet 15W 4m
  Topný kabel Repti Planet 15W 4m

  Optimální zdroj tepla pro vytápění terária. Jednoduchá instalace z vnější strany terária. Ideální pro systémy vytápění regálů. Vhodné pro plazy, obojživelníky..

  399.00 Kč
 • Topný kabel Repti Planet 25W 5m
  Topný kabel Repti Planet 25W 5m

  Optimální zdroj tepla pro vytápění terária. Jednoduchá instalace z vnější strany terária. Ideální pro systémy vytápění regálů. Vhodné pro plazy, obojživelníky..

  429.00 Kč
 • Topný kabel Repti Planet 50W 7m
  Topný kabel Repti Planet 50W 7m

  Optimální zdroj tepla pro vytápění terária. Jednoduchá instalace z vnější strany terária. Ideální pro systémy vytápění regálů. Vhodné pro plazy, obojživelníky..

  529.00 Kč
 • Vodopád Repti Planet s čerpadlem 21cm
  Vodopád Repti Planet s čerpadlem 21cm

  Ideální pro plazy a obojživelníky. Zvyšuje úroveň vlhkosti v teráriu. Tekoucí voda podporuje přirozené chování plazů. Včetně čerpadla. Snadné použití a..

  1199.00 Kč
 • Teploměr vlhkoměr Repti Planet vnitřní
  Teploměr vlhkoměr Repti Planet vnitřní

  Digitální LCD teplo/vlhkoměr se snadno čitelným displejem​. Přesné měření teploty a vlhkosti (přesnost měření: +/- 0,1 °C (°F), +/- 5% RH)​. Integrovaná..

  449.00 Kč
 • DARWINs Gammarus 22g
  DARWINs Gammarus 22g

  Pro vodní želvy, akvarijní ryby a terarijní živočichy. Sušený čistý sladkovodní korýš. Krmení: Krmte několikrát denně tak, aby ryby potravu pozřely během..

  64.00 Kč
 • Čistič terarijní ZOO MED Wipe Out
  Čistič terarijní ZOO MED Wipe Out

  Desinfekční prostředek a antibakteriální čistič pro terária a malé klece pro zvířata.Zabíjí široké spektrum bakterií které obsahují druhy Salmonella choleraesuis..

  219.00 Kč
 • Rostlina Exo Terra Dripping Plant malá
  Rostlina Exo Terra Dripping Plant malá

  Rostlina Exo Terra Dripper je rostlina reálného vzhledu, která byla navržena s ohledem na přirozené chování plazů při pití vody. Pravidelný přísun pitné vody..

  1649.00 Kč


© 2022 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt