Informace o produktu:
Kategorie: Péče o psa
Dodavatel:Beaphar
Cena:199.00 Kč

Odstraňovač skvrn pod očima je jemný a nedráždivý (bez alkoholu) přípravek pro domácí mazlíčky. Odstraňuje nevzhledné skvrny pod očima psů a koček způsobené slzami, které jsou viditelné zejména u plemen se světlou srstí. Vhodný i pro citlivé mazlíčky Posiluje obranyschopnost Udržuje přirozenou rovnováhu citlivé kůže kolem očí Návod k použití: Navlhčete vatový tampon přípravkem a jemně jím otřete postižené místo, poté čistým tamponem osušte. Doporučujeme používat každý den. Pokud skvrny nemizí, lze přípravek používat až 3x denně po dobu 1 týdne.


 • Čistič uší Beaphar BIO 100ml
  Čistič uší Beaphar BIO 100ml

  Čistič uší z francouzské organické BIO řady šetrně pečuje o uši psů a koček. Obsahuje aktivní rostlinné složky z ekologického zemědělství, má ekologickou..

  249.00 Kč
 • Ušní kapky Beaphar Ear Cleaner 50 ml
  Ušní kapky Beaphar Ear Cleaner 50 ml

  Ušní kapky Ear Cleaner jsou přípravek k šetrnému čištění uší psů a koček. Nadměrný ušní maz může dráždit zvukovod, a vytvářet tak příznivé prostředí..

  199.00 Kč
 • Ústní voda Beaphar Mouth Wash 250 ml
  Ústní voda Beaphar Mouth Wash 250 ml

  Ústní voda Mouth Wash neutralizuje nepříjemný zápach z úst psů a koček. Působí proti zubnímu plaku, zubnímu kameni a bakteriím Vhodná pro štěňata a koťata od 6..

  259.00 Kč
 • Prášek Beaphar Dental Powder 75 g
  Prášek Beaphar Dental Powder 75 g

  Dental Powder je 100% přírodní doplněk stravy z mořské řasy pro zdravé zuby vašeho psa nebo kočky. Hnědá mořská řasa udržuje zdravou dutinu ústní a předchází..

  279.00 Kč
 • Zubní pasta kartáček Beaphar
  Zubní pasta kartáček Beaphar

  Zubní pasta a kartáček Beaphar slouží pro ústní hygienu psů a koček. Pravidelná péče o chrup pomáhá předcházet problémům se zuby a dásněmi a následnému..

  239.00 Kč
 • Dog Fantasy Dental hračka modrá 9.8cm
  Dog Fantasy Dental hračka modrá 9.8cm

  Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti..

  149.00 Kč
 • Hračka Dog Fantasy Dental modrá 14,4cm
  Hračka Dog Fantasy Dental modrá 14,4cm

  Dentální hračka pro dospělé psy velkých plemen. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost..

  279.00 Kč
 • Hračka Dog Fantasy Dental růžová 9,8cm
  Hračka Dog Fantasy Dental růžová 9,8cm

  Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti..

  149.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt