Informace o produktu:
Kategorie: Péče o psa
Dodavatel:Beaphar
Cena:199.00 Kč

Oční kapky Oftal pečují o oči a odstraňují skvrny od slz u psů, koček a ostatních domácích zvířat. Stimulují přirozený proces čištění Předchází podráždění ze špíny a prachu Zamezují tvorbě tmavých skvrn pod očima. Návod k použití: Kápněte několik kapek do očí zvířete, poté očistěte vatovým tamponem navlhčeným v Oftalu směrem od vnějšího koutku oka k vnitřnímu. Opakujte 2x týdně. Složení: voda, chlorid sodný, sulfát sodný, sodium EDTA, benzalkonium chlorid, dymethyl sulfon (MSM) Uchovejte v chladu a suchu mimo dosah dětí.


 • Čistič očí Beaphar BIO 100 ml
  Čistič očí Beaphar BIO 100 ml

  Čistič očí z francouzské organické BIO řady jemně čistí oči psů a koček a svým složením předchází jejich podráždění. Obsahuje aktivní rostlinné složky z..

  199.00 Kč
 • Čistič uší Beaphar BIO 100ml
  Čistič uší Beaphar BIO 100ml

  Čistič uší z francouzské organické BIO řady šetrně pečuje o uši psů a koček. Obsahuje aktivní rostlinné složky z ekologického zemědělství, má ekologickou..

  249.00 Kč
 • Zubní pasta kartáček Beaphar
  Zubní pasta kartáček Beaphar

  Zubní pasta a kartáček Beaphar slouží pro ústní hygienu psů a koček. Pravidelná péče o chrup pomáhá předcházet problémům se zuby a dásněmi a následnému..

  239.00 Kč
 • Oboustranný zubní kartáček Beaphar
  Oboustranný zubní kartáček Beaphar

  Oboustranný zubní kartáček v kombinaci se zubní pastou Beaphar zajistí dokonalou péči o zuby vašeho psa. Abyste předešli problémům se zuby a zápachu z tlamy, je..

  79.00 Kč
 • Dog Fantasy Dental hračka modrá 9.8cm
  Dog Fantasy Dental hračka modrá 9.8cm

  Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti..

  149.00 Kč
 • Hračka Dog Fantasy Dental modrá 14,4cm
  Hračka Dog Fantasy Dental modrá 14,4cm

  Dentální hračka pro dospělé psy velkých plemen. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost..

  279.00 Kč
 • Hračka Dog Fantasy Dental růžová 14,4cm
  Hračka Dog Fantasy Dental růžová 14,4cm

  Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti..

  249.00 Kč
 • Hygienická podložka Beaphar Puppy Pads 7 ks
  Hygienická podložka Beaphar Puppy Pads 7 ks

  Hygienické podložky Puppy Pads povzbudí štěně k čistotnosti – díky nim se bude vyprazdňovat na místě, které mu určíte. Podložka má vysokou absorbci, a tak udrží..

  139.00 Kč
 • Šampon pro psy s bílou srstí Beaphar 250 ml
  Šampon pro psy s bílou srstí Beaphar 250 ml

  Provitaminový šampon Beaphar je speciálně vyvinutý přípravek pro psy s bílou srstí. Šampon neobsahuje bělidlo Aktivuje přirozené pigmenty srsti, a tím zvýrazňuje..

  179.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt