Informace o produktu:
Kategorie: Péče o kočku
Dodavatel:Le Salon
Cena:63.00 Kč

Velké nůžky na drápky s maximální účinností Zaručují ostré a přesné stříhaní drápků a snadno se používají. Pravidelné stříhání drápků časem pozitivně ovlivní stárnutí živé tkáně, čímž se předchází možnému krvácení, způsobenému právě narušením této tkáně. Le Salon Řada produktů Le Salon se vyznačuje bezpečnými a pohodlnými ergonomickými funkcemi. Šampony a kondicionéry obsahují přírodní složky, pomáhající vyživit a obnovit srst vašeho domácího mazlíčka. Značka nabízí širokou škálu profesionálně inspirovaných produktů pro psy a kočky. Le Salon produkty jsou určeny k tomu, aby bezpečně a pohodlně upravovaly srst vašeho mazlíčka. Díky tomu se bude cítit a vypadat mnohem lépe. Návod k použití Vždy nejprve drápky prohlédněte, abyste věděli, kam až sahá krevní céva. Tato živá tkáň je u světlých drápků snadno viditelná, růžově zbarvená a nachází se v širší části drápku. U tmavých drápků stříhejte pouze jejich špičku. Dejte pozor, abyste nestřihli do živé...


 • Nůžky na drápky pro hlodavce trixie
  Nůžky na drápky pro hlodavce trixie

  Kovové nůžky na drápky pro hlodavce. Různé barvy Plastová rukojeť s protiskluzovou gumou Z kvalitního materiálu Velikost 8cm..

  84.00 Kč
 • Nůžky le salon essentials na tvář s bezpečnostními hroty
  Nůžky le salon essentials na tvář s bezpečnostními hroty

  Nůžky na tvář Nůžky na tvář s bezpečnostními hroty pro bezpečné trimování a odstranění přebytečné srsti na různých částech tváře a hlavy psa...

  46.00 Kč
 • Kleště na drápy trixie de luxe 16cm
  Kleště na drápy trixie de luxe 16cm

  Velké kleště na drápy pro psy. Jsou vyrobené z nerez oceli. Vhodné pro i hlodavce, ptáky a kočky. Kleště mají plastovou rukojeť s protiskluzovou gumou. Navíc mají..

  195.00 Kč
 • Kleště na drápy trixie 11cm
  Kleště na drápy trixie 11cm

  Kvalitní kleště určené k pravidelné péči o drápky u psů. Z kvalitního materiálu Délka 11cm Rukojeť s gumovým potahem Vhodné i pro kočky Protiskluzová rukojeť pro..

  93.00 Kč
 • Gilotínové nůžky na drápky trixie de luxe 14cm
  Gilotínové nůžky na drápky trixie de luxe 14cm

  Nůžky na drápky pro snadné a rychlé stříhání. Drápky se potom netřepí. Nůžky mají plastovou rukojeť s protiskluzovou gumou. Z kvalitního materiálu Velikost 14cm..

  131.00 Kč
 • Mast na tlapky Trixie 50 ml
  Mast na tlapky Trixie 50 ml

  Mast pro psy na tlapky. Objem 50ml Dodává kůži pružnost S včelím voskem Vhodná i pro kočky Chrání před mrazem a posypovou solí..

  67.00 Kč
 • Mast na psí tlapky non-stop 100g
  Mast na psí tlapky non-stop 100g

  Hojivá mast na psí tlapky s přídavkem lactoferrinu vhodná pro péči o poraněné a namáhané tlapky (např. solí). Po nanesení vytvoří mast na tlapce vrstvu, která..

  509.00 Kč
 • Mast na psí tlapky non-stop 50g
  Mast na psí tlapky non-stop 50g

  Hojivá mast na psí tlapky s přídavkem lactoferrinu vhodná pro péči o poraněné a namáhané tlapky (např. solí). Po nanesení vytvoří mast na tlapce vrstvu, která..

  339.00 Kč
 • Kleště kay na drápy l 15,5cm
  Kleště kay na drápy l 15,5cm

  Kleště na drápky pro psy. Ostré kovové čelisti, speciálně tvarované. Zarážka pro ustřižení potřebné délky drápků. Pojistka proti samovolnému rozevření..

  144.00 Kč
 • Mast na tlapky beaphar feet balsam 40 ml
  Mast na tlapky beaphar feet balsam 40 ml

  Mast na tlapky Feet Balsam ochraňuje polštářky psích tlapek, a to zejména v období zimy (sůl na chodnících) a léta (rozpálené povrchy). Zjemňuje kůži polštářků..

  144.00 Kč
 • Šampon pro kočky trixie 250ml
  Šampon pro kočky trixie 250ml

  Šampon pro kočky všech plemen. Obsah 250ml Revitalizující účinek Vhodný pro všechny typy srsti Jemný..

  105.00 Kč
 • Ubrousky inodorina baby powder 40ks
  Ubrousky inodorina baby powder 40ks

  Vlhčené čistící ubrousky pro zvířata. Speciálně určeny pro čistění a osvěžení srsti psů, koček, štěňat, koťat a hlodavců. Respektují přirozené pH...

  84.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt