Informace o produktu:
Kategorie: Stelivo pro kočky
Dodavatel:Magic Pearls
Cena:729.00 Kč

Silikátové stelivo pro kočky se svěží vůní oceánu. Díky mikropórům na sebe stelivo velice rychle váže tekutiny, které uzamkne uvnitř krystalků a eliminuje nepříjemný zápach. Tím zároveň zabraňuje množení nebezpečných bakterií. Díky tomuto inovativnímu procesu má stelivo Magic Pearls extrémní savost a udržuje toaletu suchou a čistou. Stelivo Magic Pearls je bezprašné a neulpívá na tlapkách a srsti zvířat, takže není kočkami vynášeno mimo toaletu. Stelivo je velice vhodné i pro dlouhosrstá plemena koček. Stelivo Magic Pearls v toaletě vydrží absorbovat pachy a vlhkost až 4 týdny (při použití jednou kočkou), proto je jeho použití také velice ekonomické, není třeba jej měnit tak často jako jiné druhy steliv. Balení o velikosti 7,6l vydrží jedné kočce až na 8 týdnů (závisí na velikosti zvířete a toalety). Stelivo Magic Pearls je neškodné pro životní prostředí a je kompostovatelné.​​ Návod k použití Umístěte kočičí toaletu na suché místo. Stelivo nasypte do čisté a prázdné...


 • Kočkolit Magic Pearls Ocean Breeze 7,6l
  Kočkolit Magic Pearls Ocean Breeze 7,6l

  Vážení zákazníci, u tohoto steliva došlo ke změně obalu. Silikátové stelivo pro kočky se svěží vůní oceánu. Díky mikropórům na sebe stelivo velice rychle váže..

  379.00 Kč
 • Podestýlka AVICENTRA kukuřičná jemná 3kg
  Podestýlka AVICENTRA kukuřičná jemná 3kg

  Jemná univerzální podestýlka z kukuřičných vřeten Přírodní stelivo vhodné pro hlodavce, kočky a jiná domácí zvířata. Kukuřičná podestýlka je vyrobena z..

  99.00 Kč
 • Asan Cat Pure 10l
  Asan Cat Pure 10l

  Jedinečná podestýlka české výroby pro krátkosrsté kočky a fretky. S Lapur pachovým zámkem pro odstranění zápachu Na 450% zdokonalená absorpce vlhkosti Bez prachu a..

  219.00 Kč
 • Stelivo Brit Fresh Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg
  Stelivo Brit Fresh Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg

  Ultra-bentonitové hrudkující stelivo perfektní pro citlivé kočičí tlapky. Ultra bentonit je díky své jemné struktuře a malým částicím 0,5-2 mm pro kočky extrémně..

  241.00 Kč
 • Kočkolit Magic Litter Woodchips 10l
  Kočkolit Magic Litter Woodchips 10l

  Podestýlka pro kočky s inovační technologií ze surovin rostlinného původu - 100% z rostlinných surovin - Ekonomické a velmi lehké hrudkující stelivo - Bezprašná,..

  199.00 Kč
 • Kočkolit Magic Litter Bentonite Ultra White 5l
  Kočkolit Magic Litter Bentonite Ultra White 5l

  Magic Litter Bentonite ultra white jsou superprémiovou řadou kočkolitů, které obsahují jemnozrnný jíl s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Perfektně pohlcují..

  119.00 Kč
 • Kočkolit Magic Litter Bentonite Ultra White Baby Powder 5l
  Kočkolit Magic Litter Bentonite Ultra White Baby Powder 5l

  MAGIC LITTER BENTONITE ultra white jsou superprémiovou řadou kočkolitů, které obsahují jemnozrnný jíl s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Perfektně pohlcují..

  129.00 Kč
 • Kočkolit Magic Litter Bentonite Ultra White Baby Powder 10l
  Kočkolit Magic Litter Bentonite Ultra White Baby Powder 10l

  MAGIC LITTER BENTONITE ultra white jsou superprémiovou řadou kočkolitů, které obsahují jemnozrnný jíl s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Perfektně pohlcují..

  249.00 Kč
 • Kočkolit Magic Litter Bentonite Original 10kg
  Kočkolit Magic Litter Bentonite Original 10kg

  Prémiová řada kočkolitů Magic Litter Original z prvotřídního jemnozrnného jílu, jež se řadí mezi přírodní zdroje. Vyniká svoji okamžitou savostí a absorpcí..

  199.00 Kč


© 2022 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt