Informace o produktu:
Kategorie: Stelivo pro kočky
Dodavatel:Magic Pearls
Cena:689.00 Kč

Kočkolit s vůní a revoluční technologií, který v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach. MAGIC Pearls kočkolit je revolucí v průmyslu podestýlek pro kočky. S ním budete jako zákazník zasvěcen do nové sféry podestýlek. Nová technologie adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity. MAGIC Pearls pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento adsorpční proces také ničí bakterie. Bezkonkurenčně ekonomický. Pouze jeden 16 litrový pytel MAGIC Pearls vydrží vaší kočce 90 - 130 dnů. S jinými podestýlkami musíte použít takové množství mnohokrát. Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř. MAGIC Pearls mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z toalety. Čistota a hygiena Tato jedinečná nová podestýlka kompletně a okamžitě adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a...


 • Kočkolit Magic Pearls Ocean Breeze 7.6l
  Kočkolit Magic Pearls Ocean Breeze 7.6l

  Kočkolit s vůní a revoluční technologií, který v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach. MAGIC Pearls kočkolit je revolucí v průmyslu podestýlek pro kočky. S ním..

  349.00 Kč
 • Podestýlka AVICENTRA kukuřičná jemná 3kg
  Podestýlka AVICENTRA kukuřičná jemná 3kg

  Jemná univerzální podestýlka z kukuřičných vřeten Přírodní stelivo vhodné pro hlodavce, kočky a jiná domácí zvířata. Kukuřičná podestýlka je vyrobena z..

  99.00 Kč
 • Asan Cat Fresh Blue 10l
  Asan Cat Fresh Blue 10l

  Jedinečná přírodní podestýlka české výroby pro krátkosrsté kočky a fretky. Bez prachu, přidaných barviv a parfémů Mimořádná absorpce pachů a vlhkosti Menší..

  199.00 Kč
 • Asan Cat Pure 45l
  Asan Cat Pure 45l

  Jedinečná podestýlka české výroby pro krátkosrsté kočky a fretky. S Lapur pachovým zámkem pro odstranění zápachu Na 450% zdokonalená absorpce vlhkosti Bez prachu a..

  749.00 Kč
 • Stelivo Brit Fresh Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg
  Stelivo Brit Fresh Cats Excellent Ultra Bentonite 10kg

  Ultra-bentonitové hrudkující stelivo perfektní pro citlivé kočičí tlapky. Ultra bentonit je díky své jemné struktuře a malým částicím 0,5-2 mm pro kočky extrémně..

  219.00 Kč
 • Kočkolit Magic Litter Woodchips 10l
  Kočkolit Magic Litter Woodchips 10l

  Podestýlka pro kočky s inovační technologií ze surovin rostlinného původu - 100% z rostlinných surovin - Ekonomické a velmi lehké hrudkující stelivo - Bezprašná,..

  199.00 Kč
 • Stelivo JRS Cats Best Universal 10l
  Stelivo JRS Cats Best Universal 10l

  Víceúčelová podestýlka pro králíky, hlodavce, ptactvo a kočky. Podestýlka Cats Best Universal jsou stoprocentně přírodní a biologicky odbouratelné malé oválné..

  159.00 Kč
 • Kočkolit Magic Litter Bentonite Ultra White 10l
  Kočkolit Magic Litter Bentonite Ultra White 10l

  Magic Litter Bentonite ultra white jsou superprémiovou řadou kočkolitů, které obsahují jemnozrnný jíl s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Perfektně pohlcují..

  229.00 Kč
 • Kočkolit Magic Litter Bentonite Ultra White Baby Powder 5l
  Kočkolit Magic Litter Bentonite Ultra White Baby Powder 5l

  MAGIC LITTER BENTONITE ultra white jsou superprémiovou řadou kočkolitů, které obsahují jemnozrnný jíl s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Perfektně pohlcují..

  129.00 Kč
 • Kočkolit Magic Litter Bentonite Original 5kg
  Kočkolit Magic Litter Bentonite Original 5kg

  Prémiová řada kočkolitů Magic Litter Original z prvotřídního jemnozrnného jílu, jež se řadí mezi přírodní zdroje. Vyniká svoji okamžitou savostí a absorpcí..

  119.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt