Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Eukanuba
Cena:359.00 Kč

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy středních plemen. Nová EUKANUBA vylepšená receptura se zaměřením na konkrétní fázi života - pro středně velké aktivní dospělé psy od 1 roku do 7 let – poskytuje na míru upravenou výživu pro podporu štíhlých svalů a vyvážený příjem energie, které zajistí optimální tělesný stav vašeho dospělého psa. Naše jedinečná na míru upravená receptura pro velké dospělé psy obsahuje směs vlákniny, prebiotika FOS a řepné dužiny pro podporu zdravého zažívání, juku, která pomáhá snížit zápach ze stolice, přirozený zdroj mastných kyselin omega-6 a omega-3 pro zdravou kůži a srst, L-karnitin, který pomáhá s udržením váhy a antioxidanty vitamin E a C pro podporu imunitního systému. Naše unikátní granule ve tvaru šestiúhelníku s přídavkem DentaDefense také pomáhají s udržováním čistých a zdravých zubů. Pokročilá výživa pro středně velké dospělé psy se zaměřením na podporu optimálního tělesného stavu a celoživotní pohodu. Znaky krmiva: Napomáhá...


 • Eukanuba VD Dermatosis FP Response Formula 12kg
  Eukanuba VD Dermatosis FP Response Formula 12kg

  Terapie zánětlivých stavů způsobených atopií, alergií na bleší kousnutí, nebo potravní hypersenzitivity/intolerance. Indikace: dermatitida vyvolaná alergickou reakcí..

  1499.00 Kč
 • Eukanuba VD Intestinal Formula Dog 12kg
  Eukanuba VD Intestinal Formula Dog 12kg

  Výrazná pomoc v řešení gastro-intestinálních onemocnění. Indikace: nespecifické průjmy, akutní / chronické gastroenteritidy, zánět střev, kolitida, exokrinní..

  1499.00 Kč
 • Eukanuba VD WeightDiabetic Control Dog 12kg
  Eukanuba VD WeightDiabetic Control Dog 12kg

  Krmivo pro psy s diabetes melitus (cukrovkou). Indikace: cukrovka Kontraindikace: růst, reprodukce, laktace Specifikace diety: Karboxymetylce­lulóza a speciální směs ječmenu..

  1399.00 Kč
 • Eukanuba VD Joint Mobility Dog 12kg
  Eukanuba VD Joint Mobility Dog 12kg

  Krmivo pro psy ve vztahu k redukci tělesné hmotnosti a zátěže kloubů. Specifikace diety: Krmivo je doplňěno o L karnitin a vitamin A, které usnadňují průběh..

  1499.00 Kč
 • Eukanuba VD Intestinal Formula Dog 5kg
  Eukanuba VD Intestinal Formula Dog 5kg

  Výrazná pomoc v řešení gastro-intestinálních onemocnění. Indikace: nespecifické průjmy, akutní / chronické gastroenteritidy, zánět střev, kolitida, exokrinní..

  799.00 Kč
 • Eukanuba VD Dermatosis FP Response Formula 5kg
  Eukanuba VD Dermatosis FP Response Formula 5kg

  Terapie zánětlivých stavů způsobených atopií, alergií na bleší kousnutí, nebo potravní hypersenzitivity/intolerance. Indikace: dermatitida vyvolaná alergickou reakcí..

  799.00 Kč
 • Eukanuba VD Restricted Calorie Form Dog 5kg
  Eukanuba VD Restricted Calorie Form Dog 5kg

  Bezpečná a efektivní redukce hmotnosti bez zvýšeného obsahu vlákniny v krmivu. Indikace: obezita. Optimální složení diety určené k redukci hmotnosti: 66% energie ve..

  799.00 Kč
 • Hill´s Prescription Diet id Canine 12kg
  Hill´s Prescription Diet id Canine 12kg

  Vysoce stravitelné kompletní krmivo vytvořené k podpoře psů s gastrointestinálními problémy. Klíčové výhody: Pomáhá neutralizovat volné radikály díky vysoké..

  1639.00 Kč
 • Hill´s Prescription Diet Canine cd Multicare 12kg
  Hill´s Prescription Diet Canine cd Multicare 12kg

  Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care s kuřecím je krmivo speciálně určené pro dospělé psy s poruchami močových cest a močového měchýře. Kompletní..

  1599.00 Kč
 • Hill´s Prescription Diet Canine dd DuckRice 12kg
  Hill´s Prescription Diet Canine dd DuckRice 12kg

  Krmivo Prescription Diet Canine d/d Allergy & Skin Care s kachnou a rýží bylo vyvinuto speciálně pro psy trpící alergickými reakcemi na určité druhy potravin,..

  1719.00 Kč
 • Hill´s Prescription Diet Canine dd Salmon Rice 12kg
  Hill´s Prescription Diet Canine dd Salmon Rice 12kg

  Krmivo Prescription Diet Canine d/d Allergy & Skin Care s lososem a rýží bylo vyvinuto speciálně pro psy trpící alergickými reakcemi na určité druhy potravin,..

  1719.00 Kč
 • Hill´s Prescription Diet Canine rd with Chicken 12kg
  Hill´s Prescription Diet Canine rd with Chicken 12kg

  Hill's Prescription Diet Canine r/d bylo speciálně vyvinuté krmivo pro léčbu nadváhy a obezity u psů a pomáhá obezitu snižovat. Díky speciálnímu složení podporuje..

  1639.00 Kč
 • Hill´s Prescription Diet Canine ud 5kg
  Hill´s Prescription Diet Canine ud 5kg

  Hill´s Prescription Diet Canine u/d napomáhá k uvolnění kyseliny močové a cystinových urolitů a ke snižování tvorby kyseliny močové, oxalátů a cystinových..

  919.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt