Informace o produktu:
Kategorie: Péče o psa
Dodavatel:Dog Fantasy
Cena:149.00 Kč

Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti rozkousání, přírodní vůně a ideální tvrdost materiálu. Speciální povrchová úprava napomáhá ke správné ústní hygieně. -Hravou formou odstraňuje zubní plak a působí tak jako prevence proti vzniku zubního kamene -Speciální povrchová úprava napomáhá ke správné ústní hygieně -Posiluje žvýkací svaly -Vyrobené z velmi odolného materiálu TPR – termoplastové gumy -Zdravotně nezávadné, netoxické a navíc velmi příjemné -Vysoká odolnost proti rozkousání, ideální tvrdost materiálu -Přírodní vůně Nenechávejte psa s hračkou bez dozoru. V případě poškození hračku odeberte, aby nedošlo k polknutí malých částí. Určeno pouze pro domácí zvířata, nepoužívejte k jiným účelům. Není určeno pro děti. Nepřibližujte výrobek k ohni! Hračky pro psy vybírejte adekvátně k plemenu a temperamentu vašeho zvířete. Velikost:9,8x6,4 cm


 • Dog Fantasy Dental hračka modrá 10.8cm
  Dog Fantasy Dental hračka modrá 10.8cm

  Dentální hračka pro dospělé psy. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost proti..

  189.00 Kč
 • Dog Fantasy Dental hračka modrá 14.4cm
  Dog Fantasy Dental hračka modrá 14.4cm

  Dentální hračka pro dospělé psy velkých plemen. Hračka je vyrobena z materiálu, který je zdravotně nezávadný, netoxický a navíc velmi příjemný. Vysoká odolnost..

  279.00 Kč
 • Přetahovadlo Dog Fantasy Juta pešek 31cm
  Přetahovadlo Dog Fantasy Juta pešek 31cm

  Interaktivní hračka pro psy, podporující dentální hygienu. Je vyrobeno z trvanlivého a netoxického materiálu. Juta je přírodní recyklovatelný materiál, který je po..

  74.00 Kč
 • Hračka Dog Fantasy STRONG MINT míček guma s provazem zelený 9,5cm
  Hračka Dog Fantasy STRONG MINT míček guma s provazem zelený 9,5cm

  Extra odolná gumová hračka s mátovou vůní. Je vyrobena ze speciální odolné SEBS gumy S bavlněným provazem pro přetahování Tyto hračky zajistí vašemu psovi hodiny..

  279.00 Kč
 • Hračka Dog Fantasy muffin 10cm
  Hračka Dog Fantasy muffin 10cm

  Roztomilá plyšová hračka ve tvaru muffinu. Při stlačení hračka píská. Velikost: 10 cm..

  69.00 Kč
 • Čistič uší Beaphar BIO 100ml
  Čistič uší Beaphar BIO 100ml

  Čistič uší z francouzské organické BIO řady šetrně pečuje o uši psů a koček. Obsahuje aktivní rostlinné složky z ekologického zemědělství, má ekologickou..

  249.00 Kč
 • Čistič očí Beaphar BIO 100ml
  Čistič očí Beaphar BIO 100ml

  Čistič očí z francouzské organické BIO řady jemně čistí oči psů a koček a svým složením předchází jejich podráždění. Obsahuje aktivní rostlinné složky z..

  199.00 Kč
 • Šampon s Aloe Vera pro obnovu srsti Beaphar 250 ml
  Šampon s Aloe Vera pro obnovu srsti Beaphar 250 ml

  Provitaminový šampon Beaphar je speciálně vyvinutý kosmetický přípravek pro psy s citlivou pokožkou nebo se suchou, lámavou či narušenou srstí. Obsahuje unikátní..

  179.00 Kč
 • Šampon Beaphar BIO suchý šampon ve spreji 200ml
  Šampon Beaphar BIO suchý šampon ve spreji 200ml

  Suchý šampon pro psy a kočky ve spreji z francouzské organické BIO řady slouží k rychlé očistě a úpravě srsti psů a koček bez použití vody. Obsahuje aktivní..

  269.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt