Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Brit
Cena:34.00 Kč

Kousky kuřecích prsou se sýrem - kompletní hypo-alergení krmivo pro dospělé kočky. Zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Nezatěžuje organismus koček. Krmný návod: viz tabulka na obale. Složení: kuřecí prsa, sýr, rýže, voda. Jakostní znaky: proteiny 11%, vlhkost 85%, tuky 1%, hrubé popeloviny 2%, hrubá vláknina 1%. Brit je český výrobce zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 55 zemí Evropy a světa. Vývoj krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za receptury, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, která splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu.


 • BRIT Care Tuna Salmon 80g
  BRIT Care Tuna Salmon 80g

  Kousky masa z tuňáka a lososa, kompletní krmivo pro dospělé kočky. 100% přírodní, hypo-alergení a vysoce stravitelné složení. Zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva..

  34.00 Kč
 • BRIT Care Tuna, Carrot Pea 80g
  BRIT Care Tuna, Carrot Pea 80g

  Kousky tuňáka s mrkví a hráškem, kompletní hypo-alergení krmivo pro dospělé kočky. Zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či..

  34.00 Kč
 • BRIT Care Chicken Breast 80g
  BRIT Care Chicken Breast 80g

  Kousky kuřecích prsou - kompletní krmivo pro dospělé kočky. 100% přírodní, hypo-alergení a vysoce stravitelné složení. Zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a..

  34.00 Kč
 • Kapsička BRIT Care Cat Pouches Tuna 80g
  Kapsička BRIT Care Cat Pouches Tuna 80g

  Lahodné, šťavnaté masové kapsičky obsahující 95 % masa ve vlastní šťávě, kompletní krmivo pro dospělé kočky. Přírodní, hypo-alergenní a vysoce stravitelné..

  34.00 Kč
 • Kapsička BRIT Care Cat Pouches Seabream 80g
  Kapsička BRIT Care Cat Pouches Seabream 80g

  Lahodné, šťavnaté masové kapsičky obsahující 95 % masa ve vlastní šťávě, kompletní krmivo pro dospělé kočky. Přírodní, hypo-alergenní a vysoce stravitelné..

  34.00 Kč
 • Vanička SCHMUSY NATURE hovězí drůbež 100g
  Vanička SCHMUSY NATURE hovězí drůbež 100g

  Vanička s hovězím a drůbežím masem, rýží a granátovým jablkem, kompletní krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: kočkám s průměrnou hmotností 4 kg podávejte 3..

  34.00 Kč
 • Kapsička SCHMUSY Fish tuňák v želé 100g
  Kapsička SCHMUSY Fish tuňák v želé 100g

  Kapsička s masem z tuňáka v lahodném želé, kompletní krmivo pro dospělé kočky. Je obzvlášť výživná, protože je připravena z výběrových surovin. Krmný návod:..

  34.00 Kč
 • Kapsička SCHMUSY Fish sardinky v želé 100g
  Kapsička SCHMUSY Fish sardinky v želé 100g

  Kapsička se sardinkami v lahodném želé, kompletní krmivo pro dospělé kočky. Je obzvlášť výživná, protože je připravena z výběrových surovin. Krmný návod:..

  34.00 Kč
 • Konzerva MIAMOR Feine Filets tuňák křepelčí vejce v želé 100g
  Konzerva MIAMOR Feine Filets tuňák křepelčí vejce v želé 100g

  Konzerva s filetami z tuňáka a křepelčími vejci v lahodném želé, doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: kočkám o hmotnosti 4 až 5 kg podávejte 3..

  44.00 Kč
 • Konzerva MIAMOR Feine Filets kuře rýže v želé 100g
  Konzerva MIAMOR Feine Filets kuře rýže v želé 100g

  Konzerva s kuřecími filetami a rýží v želatině, doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: kočkám o hmotnosti 4 až 5 kg podávejte 3 konzervy denně...

  44.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt