Informace o produktu:
Kategorie: Okrasné ptactvo a papoušci na prodejnách
Dodavatel:Živé zvíře
Cena:799.00 Kč

Agapornis, původem z Jihozápadní Afriky, je inteligentní a aktivní papoušek a řadí se mezi výborné letce. Ačkoliv patří mezi malé papoušky, vyžadují velkou klec, nejlépe voliéru. Dožívají se 10 – 15 let a patří mezi relativně hlučné ptáky. Existuje několik druhů, mezi nejznámější patří agapornis Fischerův, škraboškový nebo růžohrdlý. Agapornisy chováme v párech či v hejnech. Skupina se musí vždy sestavit najednou, dokud nemají jedinci v ubikaci vyhrazené teritorium. Při pozdějším přidání nového jedince může dojít až k uklování nového přírůstku. Chovné zařízení Pro pár klec o min.rozměrech 80 x 50 x 60 cm. Klec by měla být umístěna ideálně v rohu na klidném místě, bez průvanu a přímého slunce. Nežádoucí je klec v kuchyni, kde hrozí z kuch. výparů až úhyn. Agapornisy lze chovat od jara do podzimu i ve venkovních voliérách. Důležitá jsou přírodní bidýlka různých průměrů a rozsochy. Vhodné je používat na dno klece stelivo z dřevitých štěpků nebo pískovou podložku...


 • Chůvička
  Chůvička

  Chůvička nyní akce za 269 CZK..

  269.00 Kč
 • Amadina gouldová
  Amadina gouldová

  Amadina gouldová nyní za 999 CZK..

  999.00 Kč
 • Kakariki
  Kakariki

  Kakariki nyní akce za 1099 CZK..

  1099.00 Kč
 • Alexander malý
  Alexander malý

  Alexander malý nyní akce za 2599 CZK..

  2599.00 Kč
 • Papoušek zpěvavý
  Papoušek zpěvavý

  Papoušek zpěvavý nyní akce za 649 CZK..

  649.00 Kč
 • Křeček syrský (křeček zlatý)
  Křeček syrský (křeček zlatý)

  Toto je univerzální návod k chovu. Jednotlivé druhy křečků mohou mít různé nároky na chov. Křeček je oblíbený a nenáročný domácí mazlíček. Dožívá se 2–4..

  149.00 Kč
 • Křečík Roborowski
  Křečík Roborowski

  Toto je univerzální návod k chovu. Jednotlivé druhy křečků mohou mít různé nároky na chov. Křeček je oblíbený a nenáročný domácí mazlíček. Dožívá se 2–4..

  109.00 Kč
 • Morče rozetové
  Morče rozetové

  Morče pochází z Jižní Ameriky, kde žije v početných skupinách a díky své milé a společenské povaze je po celém světě oblíbeným mazlíčkem. Mezi jeho zvukové..

  339.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt