Informace o produktu:
Kategorie: Prodej terarijních zvířat
Dodavatel:Živé zvíře
Cena:5999.00 Kč

Jednotlivé nároky na chov se mohou lišit podle druhu želvy. Suchozemské želvy jsou mírumilovnými mazlíčky. Chováme jednotlivě, v páru či ve skupince, ve které může být je jeden samec. Želva je denní zvíře. Časem si na majitele zvykne tak, že nebude mít tendence schovávat se do krunýře. Jednou týdně poskytneme želvě koupel ve vlažné vodě, která ji napomáhá vyprazdňování. Chovné zařízení Pro jednu želvu volíme terárium pouštního typu s větráním, jehož rozměr závisí na velikosti zvířete. Pro želvu do 10 cm je dostačující terárium 60 x 45 x 30 cm. V letních měsících jsou vhodné venkovní výběhy s úkrytem a zábranami proti podhrabání. Podklad tvoří vysoká vrstva písku, do kterého se želvy rády zahrabávají, v kombinaci s dřevitými štěpky. Jako úkryt volíme kůru stromu, listí či seno. Miska na vodu musí být velmi mělká, aby nedošlo k utonutí. Nezbytnou součástí je výhřevná lampa a zdroj světla s UVB. Během dne byse měla pohybovat mezi 25-30°C. Pod výhřevnou žárovkou...


 • Želva mapová
  Želva mapová

  Toto je univerzální návod k chovu. Jednotlivé druhy vodních želv mohou mít různé nároky na chov. Velikost želvy závisí na konkrétním druhu, nicméně větší druhy..

  489.00 Kč
 • Želva čtyřprstá (stepní)
  Želva čtyřprstá (stepní)

  Jednotlivé nároky na chov se mohou lišit podle druhu želvy. Suchozemské želvy jsou mírumilovnými mazlíčky. Chováme jednotlivě, v páru či ve skupince, ve které může..

  3999.00 Kč
 • Chameleon jemenský
  Chameleon jemenský

  Oblíbený terarijní plaz, který dokáže měnit barvu podle nálady nebo podle toho, jak se cítí. Chameleona je vhodné chovat jednotlivě. Na lidský kontakt je třeba ho..

  1499.00 Kč
 • Užovka červená
  Užovka červená

  Užovka červená nyní za 1699 CZK..

  1699.00 Kč
 • Hroznýš královský
  Hroznýš královský

  Hroznýš královský nyní za 2599 CZK..

  2599.00 Kč
 • Štír
  Štír

  Štír nyní za 799 CZK..

  799.00 Kč
 • Pakobylka
  Pakobylka

  Pakobylka nyní za 29 CZK..

  29.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt