Informace o produktu:
Kategorie: Mléko pro štěňata
Dodavatel:Royal canin
Cena:438.00 Kč

Náhražka mateřského mléka pro štěňata, určeno pro podávání od narození do odstavení (asi ve 3 týdnech věku) jako přídavek nebo úplná náhražka. Okamžitě se rozpouští. Díky složení ve formě mikrogranulí se okamžitě rozpouští a také snadněji dávkuje. Netvoří žmolky, takže je mléko pro štěňata dobře stravitelné. Zajišťuje výbornou toleranci trávení


 • Beaphar dog PUPPY MILKLACTOL - 250g
  Beaphar dog PUPPY MILKLACTOL - 250g

  Lactol Puppy Milk je kompletní krmivo pro štěňata, březí, kojící nebo nemocné feny. Ideální pro osiřelá mláďata a štěňata z velkých vrhůn..

  254.00 Kč
 • BRIT CARE cat KITTEN milk - 250g
  BRIT CARE cat KITTEN milk - 250g

  Kompletní plnohodnotné krmivo pro novorozená koťata, od narození do přechodu na granule či jinou kotěcí stravu. Je vhodné pro novorozená koťata,..

  215.00 Kč
 • Beaphar cat KITTY MILKLACTOL - 250g
  Beaphar cat KITTY MILKLACTOL - 250g

  Lactol kompletní mléčná náhražka. Speciálně vyvinutý pro: Osiřelá mláďata Koťata narozená ve velkých vrzích Jako pomoc při odstavu Nemocné..

  249.00 Kč
 • MUUSKE mléčná kočičí pochoutka - 4x20ml
  MUUSKE mléčná kočičí pochoutka - 4x20ml

  Mléčná pochoutka, dává kočičkám pocit vyjímečnosti. Nezáleží na tom, jestli je kočička lovec, domácí povaleč, nebo venkovní šelma, každá..

  49.00 Kč
 • PEDIGREE ADULT MINI hovězí - 12kg
  PEDIGREE ADULT MINI hovězí - 12kg

  Pedigree Adult Mini je plnohodnotné suché krmivo pro dospělé psy malých plemen. Velikost granulí odpovídá velikosti čelistí psů malých plemen a..

  609.00 Kč
 • Hills ADULT MEDIUM TUNArice - 12kg
  Hills ADULT MEDIUM TUNArice - 12kg

  Krmivo Hill's Science Plan pro středně velké dospělé psy s tuňákem a rýží má speciální složení pro naplnění energetických potřeb psů během..

  1593.00 Kč
 • JOSERA dog HIGH ENERGY losos - 15kg
  JOSERA dog HIGH ENERGY losos - 15kg

  Speciální krmivo bohaté na energii pro sportovní, chovné a pracovní psy nebo březí feny, s L-karnitinem, taurinem a antioxidanty, podporuje zdravé..

  999.00 Kč
 • Hills Canine kd (dieta) - 2kg
  Hills Canine kd (dieta) - 2kg

  Prescription Diet™ k/d™ Canine je klinicky ověřená výživa pro delší a kvalitnější život psů s onemocněním ledvin. S kontrolovaným obsahem..

  546.00 Kč
 • K-9 Maintenance Formula - 3kg
  K-9 Maintenance Formula - 3kg

  Vhodné celoživotní krmivo pro zdravé dospělé psy všech plemen K-9 Selection MAINTENANCE poskytuje dospělému psovi s běžnou aktivitou všechno..

  310.00 Kč
 • Hills Canine dd salmonrice (dieta) - 2kg
  Hills Canine dd salmonrice (dieta) - 2kg

  Klinicky ověřená výživa, která pomáhá snižovat výskyt alergických reakcí na krmivo. Prescription Diet™ d/d™ Canine Salmon & Rice..

  534.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt