Informace o produktu:
Kategorie: Vitamíny a kloubní výživa
Dodavatel:Krmeni
Cena:565.00 Kč

Podpůrný doplněk stravy pro zdravé kosti, klouby a svaly psů a koček. Snadné dávkování! NEKTON-Pro-Active obsahuje vysoce kvalitní, přírodní složky, jako je glukosamin, chondroitin a MSM (organicky vázanou síru). NEKTON-Pro-Active pomáhá při růstu a vývoji zdravých a silných kloubních chrupavek. Pokud přidáte NEKTON-Pro-Active do krmiva, zajistíte plnou ochranu kloubů Vašeho psa nebo kočky. Efektivnost tohoto doplňku se plně projeví po cca 14 dnech nepřetržitého používání. Obrovskou výhodou, kterou NEKTON-Pro-Active nabízí, je jeho snadné dávkování. Je totiž nabízen ve formě prášku, který se přidá do krmné dávky. Proto odpadá nutnost sledovat, zda Váš pes či kočka spolkli tabletku, popř. zda ji někde nevyplivli. Nemusíte rovněž drtit tabletky na prášek v případě, že je Vaši nejlepší přátelé nechtějí dobrovolně přijmout. Pomocí dávkovací lžičky, přiložené ke každému balení hravě odměříte přesnou dávku.


 • NEKTON pes VM - 30g
  NEKTON pes VM - 30g

  Velmi kvalitní vitamínový a minerální doplněk pro všechna plemena psů. Snadné dávkování!..

  139.00 Kč
 • ROBORAN dog CHONDRO 6 - 180tbl
  ROBORAN dog CHONDRO 6 - 180tbl

  Roboran Chondro 6 představuje vícestupňovou kloubní výživu nové generace. Přípravek slouží pro podporu a regeneraci kloubní chrupavky, k výživě..

  875.00 Kč
 • CANVIT dog PROBIO - 100g
  CANVIT dog PROBIO - 100g

  Probiotikum pro zdravé zažívání Komplex probiotik Enterococcus faecium, prebiotik, betaglukanů a vitamínů pro zdravé zažívání a tvorbu pevného a..

  285.00 Kč
 • GELOREN dog ŽVÝKACÍ gelové tablety - 90 tablet
  GELOREN dog ŽVÝKACÍ gelové tablety - 90 tablet

  Geloren dog je preparát s vysokým obsahem pěti aktivních látek pro podporu kloubů, šlach a vazů. Obsahuje ve vysoké koncentraci kyselinu hyaluronovou,..

  599.00 Kč
 • ALAVIS single MAXÍK pro psy - 600g
  ALAVIS single MAXÍK pro psy - 600g

  Přípravek proti zánětu a bolesti, na zpevnění vazů a šlach a na regeneraci a relaxaci svalů. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci se..

  725.00 Kč
 • PETKULT LOSOSOVÝ olej - 300ml
  PETKULT LOSOSOVÝ olej - 300ml

  Petkult lososový olej je jemný olej, za studena lisovaný z čerstvě ulovených lososů je vhodným doplňkem stravy..

  119.00 Kč
 • ALAVIS 5 - MINI pro psykočky - 90tbl
  ALAVIS 5 - MINI pro psykočky - 90tbl

  ALAVIS™ 5 MINI vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček...

  345.00 Kč
 • CANVIT BARF ALOE VERA gel extract - 40g
  CANVIT BARF ALOE VERA gel extract - 40g

  Sušený gel z Aloe Vera v organické kvalitě pro podporu imunity Aloe vera je sukulentní vytrvalá bylina s vysokým obsahem vitamínů zejména skupiny B..

  479.00 Kč
 • CANVIT BARF COCONUT oil - 600g
  CANVIT BARF COCONUT oil - 600g

  Kokosový olej v organické kvalitě pro aktivní a sportující psy Za studena lisovaný olej z dužiny kokosových ořechů je výborným doplňkem nejen..

  333.00 Kč
 • CANVIT BARF COD LIVER oil - 500ml
  CANVIT BARF COD LIVER oil - 500ml

  Canvit BARF Olej z tresčích jater..

  409.00 Kč
 • CANVIT BARF EVENING primose oil - 100ml
  CANVIT BARF EVENING primose oil - 100ml

  Pupalkový olej pro potlačení svědivosti a alergie kůže Přírodní zdroj esenciálních mastných kyselin, zejména kyseliny linolové a gamma..

  380.00 Kč
 • CANVIT BARF extrudo ALFAALFA - 2kg
  CANVIT BARF extrudo ALFAALFA - 2kg

  Extrudované doplňkové krmivo bez masa, pro psy všech plemen krmených BARF stravou ve formě extrudovaných sušenek. Extrudovaná příloha k BARF stravě..

  346.00 Kč
 • CANVIT BARF GREEN - lipped MUSSEL - 180g
  CANVIT BARF GREEN - lipped MUSSEL - 180g

  Mletá Novozélandská slávka zelenoústá (Perna canaliculus) pro zdravé klouby Extrakt Slávky zelenoústé (Perna canaliculus), je přírodním zdrojem..

  563.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt