Rozvozy krmiva Zlín a okolí

Jak si již někteří naši zákazníci zaregistrovali, začínáme rozjíždět rozvozy krmiva po Zlíně a vybraných okolních městech a obcích.

Jako závozový den jsem zatím určil čtvrtek. Pokud si krmivo pro Vašeho psa, nebo kočku plánujete na tento den objednat, potřebuji mít Vaši objednávku u sebe nejpozději v úterý večer. To proto, aby se případné chybějící věci daly ještě zajistit. V tento den (čtvrtek) je závoz nastaven na okruh, do kterého spadá Zlín, Luhačovice a Vizovice. Rozvozy obyčejně probíhají v odpoledních až večerních hodinách (16.-21. hodina), aby byli zákazníci většinou už doma a nemuseli se starat o to, kde se jim krmivo pro jejich miláčky předá –

Rozvozem krmiva Veselá Tlapka myslí to, že nedorazí PPL, nebo podobný kurýr, ale podle časových možností Vám budu zboží vozit osobně, není problém s radou ohledně změny krmiva, vhodnou kombinací potravinových doplňků. Myslím si, že kontakt prodejce-zákazník je důležitý. Je to jeden z důvodů, proč rád nakupuji v malých krámcích. Osobní přístup, přehled o zboží, většina věcí osobně vyzkoušených.

Místa, kde bude rozvoz dostupný:

Zlín a okolí: Slušovice,Veselá, Hvozdná, Štípa, Kostelec, Mladcová, Prštné, Malenovice, Kudlov + další městské části Zlín.,

Dále trasa povede směr Březnice, Bohuslavice u Zlína, Doubravy, Kaňovice, Hřivínuv Újezd, Kaňovice, Biskupice až do Luhačovic.

Odsud rozvozová cesta nabere směr Vizovice a tedy i obce na Trase – Pozlovice, Dolní Lhota, Sehradice, Slopné, Loučka.

Závozy do dalších míst se uskutečňují na základě osobní domluvy a to jak po telefonu, emailu, nebo třeba přes Facebook.