Nejnovější příspěvky

Články tagy

Oblíbené příspěvky

Veselá Tlapka je tu pro Vás

Veselá Tlapka je tu pro Vás

25. 10. 2017

Krmivem se zabývám už skoro 15 let (to to letí), velkou pomocí a školou v tomto oboru mi byl a dosud je můj kamarád Petr, který je zároveň mým hlavním dodavatelem. Nějakou dobu jsem u něj byl i zaměstnán, ale pak mě toulavé boty donesly do Zlínského kraje. Tady jsem zakotvil už natrvalo u mojí Marti.

Po jedné velké přestavbě eshopu v roce 2014, jsme se pustili tento rok s mojí nejlepší web designérkou, programátorkou a kamarádkou v jedné osobě, Ivetou Rumlerovou do další etapy. Přepracovali jsme obchod tak, aby byl konečně přátelský také k telefonům a tabletům. Tedy připravili, já jsem se spíš vezl, teď zase obchod postupně plním a aktualizuji. Jestli najdete nějakou chybu, nebo nedostatek ve zboží, jsem jenom člověk, takže za upozornění se nebudu tvářit pohoršeně, ale budu hlavně vděčný a spokojený, že budou postupně vychytané všechny mušky. J

A pamatujte, ke každé objednávce přibalím nějaký dárek, protože Vás nějaká drobnost pro miláčka určitě potěší a pro mne je dárkem a potěšením každá objednávka, kterou mohu co možná nejrychleji vyřídit.

Kromě zasílání PPL nabízíme i doručení českou poštou, bohužel toto doručení je pro Vás, když platíte dopravné méně výhodně, stejně tak pro mě, když přesáhnete hranici doručení zdarma, tudíž, hlavně v případě větší objednávky krmiva se budu snažit protlačit zaslání prostřednictvím PPL.

Vizí do budoucna mám v založení kamenné prodejny ve Zlíně, ale to je ještě hudba budoucnosti. Teď je prioritou dodělat internetový obchod, poskytovat Vám co nejlepší služby a pravidelně aktualizovat nabídku podle toho, co se mi bude zdát pro Vaše miláčky nejlepší a to od krmiva pro psy, přes krmivo pro kočky a další chovatelské potřeby pro tyto mazlíčky. Časem počítám také s akvaristikou a teraristikou, ale to půjde ruku v ruce společně s výše zmíněnou kamennou prodejnou.

Honza

365 Views
Like

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli psát komentáře